Nowy blog wolnomularski « Grande Loge des Cultures et de la Spiritualité Polska ∴ Wielka Loża Kultur i Duchowości Polska
22828
post-template-default,single,single-post,postid-22828,single-format-standard,theme-hazel,hazel-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Nowy blog wolnomularski

Wraz z przesileniem zimowym pojawił się nowy blog wolnomularski pod tytułem „Zaginione Słowo” prowadzony przez naszego B∴D∴Br∴ Dawida Steinkellera, II Doz∴ Sz∴L∴ Jan Henryk Dąbrowski, która pracuje pod auspicjami Wielkiej Loży Kultur i Duchowości na Wsch∴ Warszawy. Blog dostępny jest pod następującym adresem:

 

http://zaginioneslowo.glcs.pl

 

„Zaginione Słowo” – jak zauważa sam autor – poświęcony jest tradycyjnemu Wolnomularstwu adogmatycznemu, nowoczesnej symbolice wolnomularskiej – głównie „szkotyzmowi” (fr. Écossisme), nurtom pracującym w R∴S∴D∴U i R∴S∴R∴, czyli spadkobiercom duchowym Ansientsów – i współczesnym narracjom historii Wolnomularstwa Uniwersalnego.

 

Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania strony i szczodrego dzielenia się adresem z pozostałymi SrSr∴ i BrBr∴ oraz z Prof∴ zainteresowanymi Sztuką Królewską.

No Comments

Post a Comment